KURUMSAL

KURUMSAL

MİR SHIPPING

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır edinilen tecrübelerimiz ile MİR SHIPPİNG Uluslararası Taşımacılık ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tedarik zinciri yönetimi ve uluslararası taşımacılık alanında faaliyet göstermekteyiz.

Merkezi İzmir’de olan firmamız, Almanya – Berlin’de bulunan ofisimiz aracılığıyla, birçok ülkeye yayılmış acente ağımız ile hizmet vermekteyiz.

Geniş Acente Bağlantısı

Geniş acenta ağımız ile FCL full konteyner, LCL parsiyel konteyner, yurt içi taşımacılık, transit ticaret taşımacılığı ve kombine taşımacılık konusunda başta Uzak Doğu, Orta Doğu ve Akdeniz Ülkeleri olmak üzere, Afrika, Avrupa ve Amerika’nın birçok bölgesine kaliteli, güvenilir, profesyonel servis anlayışımız ve geniş acente bağlantımız ile hizmet veriyoruz.

Lojistik Çözüm Ortağınız

Koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile siz değerli müşterilerimizi, iş ve lojistik çözüm ortağımız olarak görerek; sorunların değil çözümlerin üreticisi pozisyonundayız.

Profesyonel Taşımacılık

Mir Shipping’in değişmez prensipleri daima kalite, güleryüzlü hizmet, uygun taşıma modlarını kullanarak uygun fiyatlı taşıma sağlayarak zamanında teslim olmuştur. Taşımada başarı ve sürekliliğin teminatı ‘’ Hizmette dürüstlük ve kalitedir.’’ Prensibi ile çalışan Mir Shipping olarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sağlıyoruz.

Mir Shipping’in değişmez prensipleri daima kalite, güleryüzlü hizmet, uygun taşıma modlarını kullanarak uygun fiyatlı taşıma sağlayarak zamanında teslim olmuştur.

Bize Ulaşın

  • +90 232 421 59 46
  • info@mirshipping.com
  • Kazım Dirik Mahallesi 296 Sokak No:8 D:308 Folkart Time Bornova / İzmir

Mir Shipping Sosyal Medyada

© Tüm Hakları Saklıdır – Mirshipping Uluslararası Taşımacılık | Localveri Kurumsal Web Tasarım Ajansı